Hakkımızda

Techmation 1984 yılında Tayvan'da kuruldu, 2001 yılında Ningbo'ya kaydoldu, hissedarlık sistemi dönüşümünü 2011 yılında tamamladı ve Mart 2015'te A grubu hisselere listelendi. Merkezi köklü bir liman kenti olan Ningbo'da bulunan firma, “Çin Plastik Makine Sermayesi”, “Çin Kalıp Sermayesi” ve “Çin Marka Sermayesi” gibi birçok üne sahiptir.

Techmation, 30 yılı aşkın süredir endüstriyel otomasyon endüstrisine odaklanıyor. Tayvan'ın teknolojik ve endüstriyel avantajlarına ve yerli ekiplerin ortak çabalarına dayanarak Techmation, derin teknik bilgi ve endüstri deneyimi biriktirmiştir. Hareket kontrol teknolojisi, endüstriyel veri yolu teknolojisi, servo sürücü teknolojisi ve endüstriyel robot teknolojisi gibi akıllı üretimle ilgili donanım ve yazılım temel teknolojilerinde uzmanlaştı ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere endüstriyel kontrol, servo sistem, robot ürünleri ve sistem entegrasyon çözümleri sağladı. Bunlar arasında, pres kontrol sistemi ürünleri iç pazarda ilk sırada yer almakta olup, pres kontrol çözümlerinin tanınmış yerli tedarikçileridir.

Techmation, Çin Plastik Makine Endüstrisi Birliği'nin başkan yardımcısı birimidir. ``Bireysel Şampiyon İşletme İmalatı`` nın ikinci partisidir ve ``Çin Plastik Makine Endüstrisi Avantajlı İşletme`` ödülüne layık görülmüştür.

Techmation'un borsaya girmesinin ardından 2016 yılında İtalyan EEI'yi satın alarak yeni enerji sektörüne giriş yaptı. Şu anda ana bağlı ortaklıklar Şangay, Foshan, Shenzhen, Tayvan, İtalya ve diğer yerlerde bulunmaktadır. 31 Aralık 2017 itibarıyla 250'den fazla Ar-Ge personeli dahil olmak üzere 729 çalışanımız mevcut olup, toplam çalışan sayısının %34'ünü aşmaktadır. 23 buluş patenti de dahil olmak üzere 130'dan fazla temel patente sahiptir. Bir “eyalet patent tanıtım kuruluşudur” ve bir dizi endüstri standardı ve ulusal standart taslağının hazırlanmasını tamamlamıştır.

Techmation, akıllı imalat endüstrisini geliştirecek ve imalat endüstrisinin akıllı dönüşümünü bir fırsat olarak teşvik edecektir. Teknik ürün rezervleri ve yeteneklerin desteğine dayalı olarak çeşitli alanlarda çeşitli ürün ve teknolojilerin geliştirilmesi geliştirilecektir. Plastik makine endüstrisine dayalı teknoloji, diğer endüstri pazarlarının kapılarını açıyor. Daha ileriye dönük yenilikçi ürün ve hizmetlerle sürekli değişen pazar değişikliklerini karşılamaya devam ediyor, sektördeki yerini koruyor, sektörün gelişimine öncülük ediyor ve ``Çin Malı 2025`` hedefine ulaşmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda, sürekli artan bir performans elde etmek için yatırımı tamamlamış yeni projeleri ve yeni işletmeleri aktif olarak entegre ediyor ve dış genişlemenin gelişim fırsatlarını kavramak, işletmelerin temel rekabet gücünü artırmak ve uyumlu, istikrarlı bir şekilde teşvik etmek için yeni ortaya çıkan stratejik endüstrileri araştırıyor.